top of page

DUK

 • MOKSLO METŲ DATOS, ATOSTOGŲ DATOS
  Mokslo metai trunka nuo 2023m. rugsėjo 1d. iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. Ugdymo proceso trukmė: 0-4 klasės nuo 2023.09.01. iki 2024.06.18. 5-9 klasės nuo 2023.09.01. iki 2024.06.26. Mokinių atostogos: - Rudens - spalio 30 d. - lapkričio 3 d. - Kalėdinės - gruodžio 27 d. - sausio 5 d. - Žiemos - vasario 12-15 d. - Velykinės 0-4 klasės - balandžio 2 - 12 d. 5-9 klasės – balandžio 2-5 d. - Vasaros 0-4 klasės - birželio 19 d. - rugpjūčio 31 d. 5-9 klasės - birželio 27 d. - rugpjūčio 31 d.
 • LANKOMUMAS
  Mokyklos lankymas ir dalyvavimas pamokose yra privalomas ir turi būti pastovus ir nepertraukiamas. Pamokos gali būti praleidžiamos tik dėl ligos arba labai svarbių asmeninių priežasčių, bet ir jos yra labai ribotai leidžiamos. Kelionės, būrelių lankymas ir kt nėra pateisinamos priežastys. Tvarka dėl pamokų pateisinimo: * Dėl ligos praleistas dienas tėvai gali pateisinti iki 5 dienų per mėnesį, ilgesnis nelankymas dėl ligos pateisinamas papildomu pranešimu, jog buvo kreiptasi į gydytoją. * Dėl svarbių asmeninių priežasčių mokinys gali praleisti ne daugiau kaip 3 dienas per pusmetį. Svarbios asmeninės priežastys nėra kelionės ir atostogos su šeima, būrelių lankymas ir t.t. * Dėl dalyvavimo sporto varžybose, konkursuose ar kituose renginiuose - pateikiama pažyma iš renginį organizuojančios įstaigos. Apie mokinio neatvykimą turi būti pranešama mokyklos administracijai IR klasės vadovui IKI 8.45 val. neatvykimo dieną arba anksčiau. Pranešama el-laišku arba sms žinute: 8-619-20661, vhmokykla@gmail.com
 • MAITINIMAS
  Mokykloje galima rinktis meniu: vegetarišką arba visavalgišką. Maitinimo gamintojas ir tiekėjas yra UAB "Voverės". 0-4 klasių mokiniai valgo tris kartus per dieną: Priešpiečius – 9.30-10.45 val. Pietus – 12.30-13.10 val. Pavakariai – 15.45-16.30 val. Maitinimo mokestis – 8,90 €/ dieną. 0-2 klasių mokiniai gauna Savivaldybės teikiamą kompensaciją pietums, šiuo metu – 2,40 €. 5-9 klasių mokiniai valgo vieną kartą - pietus, apie 12.10 val. Pietų kaina yra 5,50 €. Už maitinimą mokama pagal faktą, t.y. už praeitą mėnesį, pagal faktiškai lankytas dienas. Norėdami susipažinti su meniu, susisiekite su administracija. Vyresniųjų klasių mokiniai gali atsinešti užkandžių į mokyklą, tačiau juos privaloma valgyti valgykloje, ir tai turi būti sveiki užkandžiai, negali būti saldumynai, čipsai, gazuoti saldūs gėrimai.
 • RŪBINĖS
  Priešmokyklinių grupių ir 2-4 klasių ir 5-9 klasių mokinių įėjimas į mokyklą yra pagrindinis įėjimas nuo Konstitucijos pr. (medinės durys). 1 klasių mokinių įėjimas į mokyklą yra iš pastato kairiojo šono - stiklinės durys su skambučiu. Mes turime 3 rūbines: priešmokyklinės grupės turi savo atskirą rūbinę 1 aukšte dešiniame koridoriuje; 1 klasių rūbinė - cokoliniame aukšte įėjus pro šoninį įėjimą, ji skirta tik 1oms klasėms; 2-4 klasių rūbinė yra didžioji rūbinė mokyklose hole.
 • PARKAVIMAS
  Norintiems palydėti vaikus į mokyklą automobilius galima palikti vidinio kiemo aikštelėje. Įvažiavimas yra iš Lvivo g. pro kelio užtvarą, artimesnį Europos prekybos centrui. Kelio užtvaras yra pakeliamas paskambinant užtvaro numeriu. Užtvaro numeris yra 8-625-12198. Mes įvedame jūsų telefono numerius į užtvaro sistemą, skambinant sistema atpažįsta numerį ir pakelia užtvarą. Prašome atsiųsti asmenų, kurie vežios vaikus į mokyklą, telefono numerius el-paštu: vhmokykla@gmail.com
 • MOBILIEJI TELEFONAI
  Mokykloje mokiniai mobiliaisiais telefonais naudotis negali. Telefonai yra surenkami dienos pradžioje pirmos pamokos metu, atiduodami pasibaigus visoms pamokoms prieš išeinant iš mokyklos. Pamokų metu telefonai gali būti naudojami mokymuisi, apie tai sprendžia kiekvienas mokytojas. Esant poreikiui skubiai susisiekti prašome skambinti bendruoju mokyklos telefonu 861920661, arba klasės vadovui, arba rašyti el paštu - vhmokykla@gmail.com
 • PAMOKŲ TVARKARAŠTIS
  Pamokų tvarkaraščius 1-9 klasių mokiniai gali rasti TAMO dienyne, priešmokyklinių grupių – atsiunčia grupės mokytoja arba administracija.
 • MOKINIO PAŽYMĖJIMAS
  Mokyklos mokiniams galime išduoti mokinio pažymėjimus. Reikalinga mokinio dokumentinė nuotrauka, fizinė, ne virtuali. Kai gausime nuotrauką, paruošime pažymėjimą per 1-2 dienas.
 • PRIEMONĖS IR DAIKTAI
  Svarbiausias priemones vaikai turėtų savo asmenines. Penale turi būti: - rašaliniai parkeriai, 2 vnt; - paprasti pieštukai (2 vnt.); - trintukas; - spalvoti pieštukai (6 ar 12 spalvų); - flomasteriai (6 ar 12 spalvų); - žirklės; - sausi (pieštukiniai) klijai; - liniuotė; - drožtukas; - kelios atsarginės rašalo kapsulės. Kitos priemonės, daiktai: - vidaus avalynė (kedai arba basutės, svarbu - su užkulne bei neslystančiu padu); - sporto apranga ir avalynė kūno kultūros pamokai; - češkutės arba sportinė avalynė šokių pamokai; - baseino reikmenys: maudymosi kostiumėlis/kelnaitės, kepuraitė, akiniai, šlepetės, rankšluostis; - nedidelė kuprinė baseino reikmenims neštis.
 • PAMOKŲ LAIKAS
  Mokykla duris atveria 7.50 val. Užsidaro - 17.30 val. Pamokos prasideda 8.30 val. visiems mokiniams. !!! Labai prašome nevėluoti į pirmą pamoką! Labai gerai, jei mokiniai atvyksta bent 10 min. iki pamokų pradžios. Pamokos baigiasi: priešmokyklinėms grupėms - apie 15 val., priklausomai nuo tvarkaraščio. 1 klasėms - pamokos baigiasi 16.00 val. 2-4 klasėms - pamokos baigiasi 16.10 min. Nuo 16.30 val. galima pasiimti vaikus, arba jie gali patys eiti namo (dažniausiai tai 3-4 klasių mokiniai). Dėl savarankiško ėjimo namo reikalingas tėvų sutikimas, sutikimo formos prašyti administracijoje. Mokykloje priežiūra vaikams organizuojama iki 17.00 val.
 • PRIEŽIŪRA PO 17h
  Mokykloje priežiūra vaikams organizuojama iki 17.30 val. Nuo 17.00 val - už papildomą mokestį. Vienkartinis papildomos priežiūros mokestis yra 7€. Jei šeimai reikalinga ši priežiūra kiekvieną darbo dieną, taikomas kitas, viso mėnesio, mokestis; teirautis administracijoje.
bottom of page